نمایش 1–16 از 17 نتیجه

نمایش 9 24 36

 

خرید صابون گیاهی

اگر بین خرید صابون گیاهی و صابون شیمیایی دچار تردید شده اید، بهتر است به خرید صابون گیاهی فکر کنید، چراکه نسبت به قیمت ارزش خرید بیشتری دارد. تفاوت اصلی صابون ‌های طبیعی و غیر طبیعی، در برخی ترکیبات اضافه‌ ای است که به پایه اصلی صابون افزوده می‌شود و همین ترکیبات است که خواص جدیدی را بسته به ماده اضافه شده، به صابون گیاهی می‌افزاید.

مفید ترین صابون های گیاهی

صابون 12 گیاه 

صابون ۱۲ گیاه، ترکیبی از ۱۲ عصاره طبیعی گیاهانی نظیر: عصاره کتیرا، عصاره رزماری، عصاره مریم گلی، عصاره سبوس برنج، عصاره سدر، عصاره گل ختمی، روغن همیشه بهار، عصاره جوانه‌ی گندم، عصاره گیاه مورد، عصاره گزنه، عصاره حنا، عصاره بابونه است.

صابون گوگرد

صابون گوگرد تاثیر زیادی در درمان اختلالات پوست و مو دارند. معمولاً ۱۰ درصد از صابون‌های گوگرد‌‌دار را گوگرد تشکیل می‌دهد و ۹۰ درصد بقیه آن را نیز شوینده‌های خنثی و عطر تشکیل می‌دهد. عطر به کار برده شده برای پوشش دهی بوی ناخوشایند گوگرد است.

صابون زردچوبه

صابون زردچوبه یک محصول صد در صد گیاهی است. این محصول دارای خواص ضد التهابی، ضد باکتریایی و ضد عفونی‌کننده است. از این صابون در رفع مشکلات پوستی مانند درمان آکنه و رفع چربی اضافه پوست، خشکی و احیای رطوبت پوست که در اثر عواملی مانند استفاده مداوم از محصولات آرایشی، حمام‌های گرم و طولانی و آلودگی هوا ایجاد شده است.