نمایش 1–16 از 78 نتیجه

نمایش 9 24 36

 

خرید گیاهان دارویی

امروزه گیاهان دارویی ارگانیک جزو جداناپذیر زندگی ما هستند. بهتر است بدانید که ترکیب بسیاری از داروهایی شیمیایی نیز از عصاره گیاهان دارویی تشکیل شده است. خرید و مصرف این گیاهان مفید، کمک زیادی به رفع بیماری هایی مانند افسردگی، استرس، مشکلات اعصاب، قوای جنسی، حساسیت، آلزایمر، بیماری های میکروبی، سرطان و … می کند. از ابتدای زندگی انسان گیاهان دارویی برای درمان بیماری ها ابتدایی مورد استفاده قرار می گرفته است. امروزه نیز مصرف گیاهان دارویی در قالب توصیه های علمی طب سنتی می تواند مشکلات بسیاری از انسان ها را بر طرف کند. خرید این گیاهان و آشنایی با موارد مصرف و همچنین نحوه صحیح مصرف آن ها نقش مهمی در پیشگیری از بیماری ها ایفا خواهد کرد.

فروش گیاهان دارویی بسته بندی شده

اگر به دنبال یک بسته بندی سالم و ایمن هستید بهتر است حداقل برای یک بار خرید گیاهان دارویی بسته بندی شده فروشگاه هفت پر را تجربه کنید. متاسفانه به علت ضعف بسیاری از فروشگاه های آنلاین و حتی فروشگاه های سطح شهر در بسته بندی گیاهان دارویی، از کیفیت اولیه آن ها کاسته می شود و همین امر سبب شده تا ایران سهم کمی در صادرات این گیاهان دارویی به صورت عمده داشته باشد. فروشگاه هفت پر با بسته بندی ویژه و سریع گیاهان دارویی تمام تلاش خود را برای حفظ کیفیت این گیاهان مفید انجام داده است.

سوالات متداول

ارسال در تهران و شهرستان چگونه است؟

بله، فروشگاه هفت پر گیاهان دارویی مد نظر شما را با بسته بندی ایمن و مطمئن از طریق پست به نقاط مختلف ایران ارسال می کند.

کدام گیاه دارویی برای من مناسبت تر است؟

شما می توانید برای مشاوره و آگاهی از موارد مصرف گیاهان دارویی و همچنین نحوه مصرف آن ها با شماره 35246301 (031) تماس بگیرید.