خرید دمنوش و چای

خرید دمنوش و چای و مصرف روزانه آن، برای حفظ سلامت بدن الزامی است. ابتدا بهتر است تفاوت چای و دمنوش را بدانید. چای نام یکی از مشتقات گیاهی به نام کاملیا سیننسیس است، اما دمنوش به هر نوع نوشیدنی ساخته شده از گیاهان دارویی و ادویه ها گفته می شود. باید بدانید که بیشتر دمنوش های کافئین ندارند و تنها برای درمان یا پیشگیری از بیماری ها مصرف می شوند. بنابراین به نوعی می توان چای سیاه، چای سبز و سایر انواع چای را نوعی دمنوش به شمار آورد. خرید دمنوش و یا خرید چای به عنوان یک نوشیدنی دارویی می تواند به حفظ سلامت جسم و ذهن کمک کند. تقویت حافظه، پیشگیری از سرطان، تقویت استخوان و دندان تنها چند مورد از خواص انواع چای است. دمنوش های مختلف نیز با توجه با عصاره حل شده در آن ها خواص متعددی دارند.

قیمت دمنوش و چای مرغوب

قیمت دمنوش ها متناسب با گیاه دارویی که دمنوش از ترکیب آن به وجود آمده، متغیر است. معمولا قیمت بسته های مرغوب 200 گرمی دمنوش ها از سی هزار تومان بالاتر نیست. چای اصل و مرغوب نیز با قیمت مناسب در فروشگاه هفت پر به فروش می رسد. قیمت دمنوش بابونه، دمنوش بلوبری، دارچین زنجبیل، دمنوش نعنا فلفلی، چای سبز و چای سیاه تقریبا در یک سطح است و تفاوت زیادی با یکدیگر ندارد.

انواع چای و دمنوش کدامند؟

محبوب ترین دمنوش ها در ایران

پر مصرف ترین دمنوش ها در ایران گل گاوزبان، سنبل الطیب، بنفشه، کاسنی، شاه تره، آویشن، پنیرک، گل ختمی، دارچین و زنجبیل هستند.

نمایش دادن همه 7 نتیجه