قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه هفت‌پر جزئی از اموال فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه گیاهی هفت‌پر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط فروشگاه هفت‌پر  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار فروشگاه هفت‌پر است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت “فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر” و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب شرکت و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر ارسال شود.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی

  • خریدار باید قبل از استفاده از مواد آرایشی بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ  مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب ‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آن‌ها و فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.
  • درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.
  • در صورت تایید معیوب بودن کالای مرجوعی توسط شرکت تامین یا تولیدکننده، فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر هزینه کالا یا سرویس را مطابق فاکتور (حداکثر تا یک ماه از تاریخ فاکتور) به مشتری برمی‌گرداند.
  • فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات آرایشی و بهداشتی (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و …) مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط ( نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود.

نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

  • بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.
    با این حال، فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.
  • نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف محصول در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد.

محصولات و محتوا

© کلیه محتویات سایت “فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر” شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به نام تجاری هفت‌پر haftpar می‌باشد. (نام‌های تجاری ثبت شده تحت حمایت قانون مالکیت فکری و ثبت اختراعات بین المللی) – همچنین کلیه محصولات و فراورده های طبیعی تحت نام تجاری هفت‌پر haftpar بصورت قانونی علاوه بر ثبت نام تجاری و ثبت بسته بندی دارای ثبت اختراع نیز می‌باشد و حق تولید آن در سراسر جهان تنها محفوظ به نام تجاری هفت‌پر می باشد. بدیهی است که هیچ شخص حقیقی یا حقوقی در کل دنیا حق کپی برداری از این محصولات را نداشته و در صورت مشاهده با جدیت کامل بصورت قانونی عمل خواهد شد.

مطالب ارائه شده در فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی هفت پر صرفا جهت بالا بردن اطلاعات علمی و افزایش آگاهی هموطنان و کاربران عزیز است و به هیچ عنوان به عنوان تشخیص و تجویز قطعی نیست. برای این منظور می بایست به پزشک متخصص مراجعه شود. لذا فروشگاه هفت پر هیچ گونه مسئولیتی را در خصوص استفاده ناصحیح از محصولات ارائه شده را نمی پذیرد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

فروشگاه گیاهان دارویی هفت‌پر خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.