رویه‌های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های گیاهان دارویی هفت‌پر بوده است و ما در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به نوع خاص کالای ارایه شده در وب سایت گیاهان دارویی هفت‌پر، مانند کالاهای گروه‌ عرقیات، خشکبار و میوه خشک، لوسیون و صابون، و کالاهای مشابه و نظایر آن هیچ یک مشمول 6 روز مهلت بازگشت کالا نمی‌شوند. همچنین اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف هفت‌پر همراه سفارش ارسال شده‌اند، مشمول 6 روز ضمانت نیستند. و فقط مواردی شامل تضمین برگشت می‌شوند که در زیر به آن ها اشاره شده باشد.

  • اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال بسته بندی داشته باشد. که این اشکال باعث شده باشد که کالا خراب شده و یا مورد استفاده قرار نگیرد.
    اشکالی در ظاهر یا طعم کالای مورد نظر بود باید حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا، به هفت‌پر اطلاع داده شود.
  • اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد. وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد پشتیبانی هفت‌پر از طریق تلفن، ایمیل اطلاع داده شود.
  • عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت‌هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات مذکور درج شده در وب سایت است.
  • اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد. باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد پشتیبانی گیاهان دارویی هفت‌پر اطلاع داده شود.
  • با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و گیاهان دارویی هفت‌پر تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
  • در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری باید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به شرکت‏‏‌های حمل و نقل و یا گیاهان دارویی هفت‌پر بازگردانده شود.

در تمامی موارد فوق لازم بذکر است، کالا باید در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.