خواص

آیا روغن خراطین حجم دهنده است؟

آیا روغن خراطین حجم دهنده است؟

به گفته‌ی کارشناسان طب سنتی، روغن خراطین حاوی پروتئین‌هایی است که به تولید کلاژن و حجم‌گیری اندام‌هایی از بدن که بافت اسفنجی دارند کمک می‌کند. اگرچه بسیاری از افراد و طرفداران طب سنتی، ادعا می‌کنند که استفاده از این روغن می‌تواند موجب افزایش سایز اندامی مثل سینه‌، آلت تناسلی و … شود، علم چیز دیگری می‌گوید. بیایید ببینیم آیا روغن خراطین حجم دهنده است؟ ما در این مطلب به طور ویژه به به تاثیر این روغن بر آلت تناسلی مردان می‌پردازیم.

آیا روغن خراطین برای آقایان موثر است؟

هیچ روغنی در بازار وجود ندارد که آلت تناسلی مردان را بزرگ‌تر کند. اگرچه بزرگ کردن آلت تناسلی مردان به روش‌های دیگری امکان پذیر است، هیچ تحقیق علمی از این ایده که روغن خراطین یا هر روغن و مکمل دیگری آلت تناسلی شما را بزرگ می‌کند، پشتیبانی نمی‌کند. بعلاوه اینکه اگر از این مواد بدون مشورت پزشک استفاده شود ممکن است صدمات ناخواسته بسیاری بر جای بگذارد.

نحوه استفاده از روغن خراطین

اگر در نهایت تصمیم گرفتید از روغن خراطین برای حجم دهند‌گی استفاده کنید، همواره قبل از استفاده از آن یا هر روغن دیگری با پزشک خود مشورت کنید. مواد تشکیل دهنده روغن‌های مختلف ممکن است با داروهای خاصی تداخل داشته باشند و عوارض ناخوشایندی در پی آن‌ها ایجاد شود یا خطر ابتلا به شرایط خاصی را افزایش دهند.

هنگامی که پزشک، خیالتان را دررابطه با استفاده از روغن خراطین بر روی آلت تناسلی یا سایر اندام آسوده کرد، جهت اطمینان از نبود حساسیت لازم است روغن را تست کنید. برای اینکار:

مقاله پیشنهادی:  صفر تا صد تاثیر زغال فعال بر روی پوست

مقدار کمی از روغن را روی ساعد خود بمالید. ناحیه را با با یک باند بپوشانید و به مدت 24 ساعت صبر کنید و ببینید آیا هیچگونه قرمزی، تورم یا تحریکات دیگری ایجاد می‌شود یا خیر. در این صورت به احتمال زیاد، استفاده از روغن خراطین برای سایر اعضای بدن بی‌خطر باشد.

 

روغن خراطین

آگاهی از قیمتروغن خراطین اصل 30 سی ‌سی

سخن پایانی

در رابطه با اینکه آیا روغن خراطین حجم دهنده است یا خیر را نمی‌توان در حال حاضر به طور قطع اظهار نظر کرد، چرا که طبق تجربه، افراد زیادی از این روغن به این منظور استفاده کرده‌اند و نتیجه‌ی مثبتی هم مشاهده کرده‌اند. اما تاکنون هیچ شواهد علمی مبنی بر اثر حجم دهندگی روغن خراطین و سایر روغن‌ها بدست نیامده است. در هر صورت، پیش از استفاده از هر نوع روغن یا مکمل دیگری با پزشک خود مشورت کنید. پزشک شما می‌تواند در رابطه با عوارض جانبی احتمالی اطلاعات کافی را به شما بدهد و همچنین روش‌های مناسب حجم دهی به اندام را به شما پیشنهاد دهد. همچنین حتما قبل از استفاده، مقداری از روغن را روی قسمتی از بدن امتحان کنید. در صورتی که پس از مصرف، علائمی مانند کهیر یا مشکلات تنفسی تجربه کردید، حتما به پزشک مراجعه کنید. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا برای شما روغن خراطین اثر حجم دهندگی داشته است یا خیر؟

برگرفته از: healthline

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.